درباره ما

شرکت ایده پردازان دانش ایمنی

شرکت ایده­پردازان دانش ایمنی در آبان­ماه 1394 در زیر مجموعه معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی همدان به ثبت رسیده است. این شرکت بصورت تخصصی در حوزه­های زیر فعالیت می­نماید:

 1. تهیه و تولید نرم­افزارهای تخصصی:

یکی از زمینه های اصلی فعالیت شرکت، تولید نرم­افزارهای تخصصی مدیریت بحران و شرایط اضطراری است. در همین راستا نرم­افزارهای متعددی در این شرکت به تولید رسیده که اطلاعات آنها در بخش محصولات نرم­افزاری سایت قابل مشاهده است. شعار شرکت در تولید نرم­افزارهای تخصصی “تولید نرم­افزارهایی که تا سال­ها بدون رقیب باشند” است. از همین رو، در فازهای ایده، طراحی، ساخت، تست و تولید این محصولات از به روزترین روش­ها و تکنیک­های فنی و ایده­های نوآورانه استفاده شده است.

 1. خدمات مشاوره­ای، آموزشی و پژوهشی:

در کنار تولید محصولات نرم­افزاری، ارائه خدمات پژوهشی و عملیاتی در حوزه مدیریت بحران و شرایط اضطراری، دیگر رکن تشکیل دهنده این شرکت به شمار می­آید. این بخش از خدمات شرکت شامل استقرار سیستم مدیریت بحران و شرایط اضطراری، ممیزی و کاستی سنجی، آموزش، پروژه­های توانمند سازی و انجام فعالیت پژوهشی در این حوزه می­باشد.

شرکت ایده پردازان دانش ایمنی با بکارگیری مجموعه­ای توانمند از متخصصان و کارشناسان تخصصی مدیریت بحران و شرایط اضطراری، تاکنون خدمات شایسته­ای را به شرکت­ها و سازمان­های کشور ارائه کرده است. این خدمات هر دو حوزه نرم افزاری و خدمات مشاوره­ای، آموزشی و پژوهشی را شامل می­شوند.

  شركت تست عضو شورای شركتهای مشاوره و پژوهشی وزارت نیرو با استفاده از نیروهای مجرب و متخصص فعالیت خود را در زمینه مشاوره و ارائه خدمات مهندسی طراحی و نظارت بر پروژه های ایستگاهها و خطوط فوق توزیع و انتقال و پروژه های تولید و توزیع صنعت برق و صنایع وابسته از سال 1370 آغاز نموده است.

  آدرس:

  شیراز، خیابان تست - کوچه 72 - پلاک 92 - ساختمان لاندا

  شماره تماس:

  001234656789

  ایمیل:

  info@company.com

  سبد خرید