استقرار

استقرار سیستم مدیریت بحران و شرایط اضطراری به عنوان یکی از فعالیت­های اصلی این شرکت به شمار می­آید. این شرکت تاکنون ده­ها پروژه مدیریت بحران و شرایط اضطراری را در شرکت­ها و سازمان­های مختلف کشور پیاده­سازی کرده است. سیستم مدیریت بحران و شرایط اضطراری یک سیستم مدیریتی است که پیاده­سازی و استقرار آن بصورت کامل و همچنین بصورت مشاوره­ای توسط شرکت ایده­پردازان دانش ایمنی انجام می­شود.

این سیستم مدیریتی شامل فازهای شناسایی و ارزیابی سناریوهای بحرانی، پیشگیری و محدودسازی پیامدها، طرحریزی و آمادگی، پاسخ اضطراری و بازیابی می­باشد. کلیه فعالیت­های مرتبط با هر فاز، توسط این شرکت مورد مطالعه قرار گرفته و سپس پیاده­سازی آن ها متناسب با ظرفیت­ها و قابلیت­های شرکت انجام می­شود.

در کنار سیستم مدیریت بحران و شرایط اضطراری، سایر سیستم­های مدیریتی مرتبط از جمله سیستم مدیریت تداوم کسب و کار هم قابل پیاده­سازی و استقرار می­باشد. همچنین پیاده­سازی استانداردهای تخصصی مدیریت بحران و شرایط اضطراری سازمان­های مختلف شامل NFPA، BS، ISO، FEMA و … امکانپذیر است.

  شركت تست عضو شورای شركتهای مشاوره و پژوهشی وزارت نیرو با استفاده از نیروهای مجرب و متخصص فعالیت خود را در زمینه مشاوره و ارائه خدمات مهندسی طراحی و نظارت بر پروژه های ایستگاهها و خطوط فوق توزیع و انتقال و پروژه های تولید و توزیع صنعت برق و صنایع وابسته از سال 1370 آغاز نموده است.

  آدرس:

  شیراز، خیابان تست - کوچه 72 - پلاک 92 - ساختمان لاندا

  شماره تماس:

  001234656789

  ایمیل:

  info@company.com

  سبد خرید